Finans

Anket Doldurarak Nasıl Para Kazanılır?

Günümüzde internet üzerinden insanların para kazanmak istekleri artmıştır. Artan isteklerin sonucu olarak yeni para kazanma yolları ortaya çıkmıştır. Bu yollardan biri olarak da anket doldurma işini örnek verebilirim. Siz de anket doldurarak para kazanmak istiyorsanız yazının devamını okuyarak nasıl kazanabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Anket Doldurarak Para Kazanmak

 

Anket doldurarak para kazanmaya en temel haliyle anket veren sitelere üye olarak anketleri yanıtlamakla başlanabilir. Peki, anket doldurularak nasıl para kazanılır? Eğer aklınızda böyle sorular varsa cevabı bulmak zor değil. Anketlerin insanlara ulaşmasını sağlayan şirketler genelde akademik olan çalışmaların yürütücüleridir. Anketlere verilen cevapların fazlalaşması, verilerin çoğalması ve daha fazla istatistik kazanılması şirketlerin hizmetlerini iyileştirmelerine yardımcı olacağından dolayı, anket doldurulmasına teşvik amaçlı anket dolduran kişilere belli ödüller verilmektedir. Anket sitelerinde bitirilen her anket başına verilen ödül bir dolar gibi oranla başlamaktadır. Bu ödül anketin soru sayısına ve şirkete göre değişiklik gösterebilir. Anket cevaplayan kişiler kaç tane doldurmak istediklerini belirtiler ve belirtilen sayı tamamlanana kadar iş açık olarak durmaktadır. Tamamlanan her anket sonrası hesap bakiyesine anketin ödülü yatırılmaktadır. Bu parayı banka hesabınıza aktarmak için belli bir para miktarına erişmeniz gerekmektedir. Bu limiti hızlıca aşmak için siteye üye olurken çeşitli anketler olduğuna dikkat etmenizde fayda var. Dikkat etmezseniz limiti aşmanız daha uzun sürebilir ve paranızı hemen alamayabilirsiniz. Bununla birlikte yabancı dillere hâkimseniz, farklı ülkelerde bulunan anket sitelerine üye olarak buradaki yabancı dilde olan anketleri doldurarak daha fazla para kazanabilirsiniz. Unutmayınız ki ne kadar fazla anket doldurursanız o kadar fazla kazanabilirsiniz.

 

Anket Doldurarak Ne Kadar Para Kazanabilirsiniz?

 

İnternetten para kazanma yollarından en kolayı olarak belirtebileceğim anket doldurma işinde ne kadar para kazanacağınız size bağlıdır. Yani bilgisayar başında ne kadar fazla durursanız ve ne kadar fazla anket doldurursanız o kadar fazla kazanmanız mümkündür. Ancak unutmamanız gereken bir şey daha var. Anketleri doğru bilgilerle ve doğru cevaplarla doldurmazsanız ilerleyen zamanlarda size sunulan iş sayısı azalacaktır veya hiç iş gelmeyecektir. Bu işleri verilen süreden daha az sürede bitirmenizde fayda olacaktır. Eğer para kazanmak istiyorsanız, az da olsa bu işten para kazanabilirsiniz.

 

Hangi Site veya Uygulamalardan Kazanabilirsiniz?

 

l Myiyo.com – Almanya merkezli şirket, Türkiye de dahil olmak üzere toplamda 15 ülkede hizmet veren, nakit olarak ödeme yapan anket sitelerinden biridir. Anket başına kazandığınız puanları nakite çevirebilirsiniz. 20 Euro’ya ulaştığınızda para çekme talebi göndererek paranızı alabilirsiniz.

l Marketagent.com – Üye olur olmaz tamamladığınız ilk ankette 3 Euro veren siteye girdiğimizde yılbaşından bu yana +635.000 Euro kazanıldığını görüyoruz. Bu site de önceki gibi anket başına puan sistemiyle çalışmaktadır. 100 puan 1 Euro’ya tekabül etmektedir.

l www.fikirpazari.web.tr – Bu site de diğerleri gibi puan sistemi üzerine çalışmaktadır ancak burada diğerlerinin aksine nakit değil, CarreFourSA hediye çeki olarak ödülünüz veriliyor.

Listemiz bu şekilde gittikçe uzayabilir fakat bu belirttiğimiz siteler onaylanmış ve ödemelerini yapan sitelerin başında gelmektedir. Listeyi uzatıp politikasını bilmediğimiz sitelere sizleri yönlendirerek sizlerin zamanından çalmak istemedik.

* Vakit Nakittir. *

Umarız sizlere fayda sağlar şimdiden kolay gelsin.

 

Etiketler

Dağınık Blog

DaginikBlog.com Bir makale ve Haftalık Burç Yorum sitesidir. Güncel ve yararlı konular hakkında bilgiler edinebileceğiniz , çeşitli makaleler okuyabileceğiniz bir blog sitesidir. Sitemizdeki bütün içerikler bilgilendirme ve gündelik hayatı kolaylaştırmaya yöneliktir.Makale , köşe yazıları ve Burç yorumlarımız işinin ehli Profesyoneller tarafından hazırlanmıştır. daginikblog.com ailesi olarak teşekkür ederiz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı