Genel
Trend

Anneler Günü için Özel Mesajlar

Ülkemizde Mayıs ayının 2. pazar günü Anneler Günü olarak kutlanıyor. Her ülkede Anneler Günü farklı tarihlerde kutlanıyor. Türkiye’de Anneler günü 10 Mayıs 2020 pazar günü kutlanacak.Annelerimiz bizi dünyaya getiren, hayata hazırlayan, kişiliğimizi şekillendiren, hayatımızdaki en önemli kişidir. Okula bizden önce hazırlanan, sağlıklı besleyip büyüten, kimi zaman bir babanın yerini alandır.

Kimi zaman doktorumuz, kimi zaman aşçımızdır. En üzgün anımızda başımızı yaslayacağımız kutsalımızdır. Bizimle ağlar, bizimle güler annelerimiz. .Anneler gününde annelerimize vereceğimiz mesajlar da çok önemli. Kalbimizden gelerek verdiğimiz hediyelere iliştireceğimiz mesajların kalpten geleni daha güzel elbette.

Annelerimiz başımızın tacı. Bu özel günlerinde yanımızda olan ya da uzakta olan annelerimiz için en güzel mesajları sizin için derledik. Varlıklarıyla dünyamızı aydınlatan tüm annelerin Anneler Günü kutlu olsun.

Anneler Günü Mesajları

Annelerimiz bizim hayatımızdaki en özel varlıklar. Sadece bir gün değil, her gün onların kıymetlerini bilmeliyiz. Anneler günü sembolik olarak kutlanan bir gün. Bizim en büyük görevimiz, her gün onları sevmek, saygı duymak ve annelerimizi üzmemek.

Anneler gününe özel, hiçbir yerde bulamayacağınız mesajlar;

l Annelerin en güzeli. Kalbimdeki biricik sevgim. İyi ki benim annemsin. Sen kalbimin en özelisin. Seni çok seviyorum. Anneler günün kutlu olsun.

l İçimi ısıtan güneşim, dünyadaki tek sevgilim. Benim biricik meleğim. Anneler günün kutlu olsun. Sonsuza dek kalbimdesin.

l Her gün dünyamı aydınlatan güneşim. Benim şans meleğim. En güzel çiçeğim. Anneler günün kutlu olsun.

l Beni bu hayatta karşılıksız seven ve benim de karşılıksız sevdiğim tek varlıksın canım annem. Seni çok seviyorum.

l Dünyanın en fedakâr varlığı. Aldığım her nefeste kalbimdesin. Ömrüm seninle daha güzel, daha anlamlı. Annelerin en güzeli. Anneler günün kutlu olsun. Seni çok seviyorum.

l Canım anneciğim. Anneler günün kutlu olsun. Senin çocuğun olduğum için ben çok şanslıyım. Sen benim canımsın.

l Kalbimin öbür yarısı, ruhumun ay parçası. Anneler günün kutlu olsun.

l Sana her sarıldığımda, şefkatin içimi sarıyor. Ruhuma aydınlık doluyor. Ben seni sevmeye doyamıyorum. Anneler günün kutlu olsun bir tanem

l Nar tanem, nur tanem, bir tanem. Bereketim, huzurum, neşem. Dünyanın en güzel annesi. Anneler günün kutlu olsun.

l Beni bugün güçlü, bağımsız bir kadına dönüştüren annem. Mutlu bir anneler günü dilerim.

l Sen en iyi dinleyicisin. En iyi aşçısın, bir çocuğun sahip olmak isteyeceği en mükemmel annesin. Anneler günün kutlu olsun.

l Sen benim biricik annemsin. Senin için her zaman kalbimde özel bir yer olacak. Anneler günün kutlu olsun.

l Bana verdiğin sevgi ve cesaret için çok teşekkür ederim. Sen dünyanın en iyi annesisin. Anneler günün kutlu olsun.

Etiketler

Dağınık Blog

DaginikBlog.com Bir makale ve Haftalık Burç Yorum sitesidir. Güncel ve yararlı konular hakkında bilgiler edinebileceğiniz , çeşitli makaleler okuyabileceğiniz bir blog sitesidir. Sitemizdeki bütün içerikler bilgilendirme ve gündelik hayatı kolaylaştırmaya yöneliktir.Makale , köşe yazıları ve Burç yorumlarımız işinin ehli Profesyoneller tarafından hazırlanmıştır. daginikblog.com ailesi olarak teşekkür ederiz.

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı