Burç Yorumları

Başak Burcu Özellikleri

Başak Burcu ( 22 Ağustos - 23 Eylül )

 BAŞAK BURCU KADINI: Temizlik tutkusuyla öne çıkan başak burcu kadını tam manasıyla bir mükemmeliyetçidir. Temizlik tutkusu sadece hijyen olarak düşünülmemeli her türlü bilgi ve olay kirliliğini de ortadan kaldırmak için üst düzey performans harcarlar. Bu burcun kadını için yer, zaman ve mekan birbiriyle mükemmel bir uyum içinde olmalıdır. Bu huyları onları zaman zaman çok çekilmez yapabilir. Başak kadını sosyal ortamlarda bulunmaktan, uzun uzadıya sohbetlerden çabucak sıkılır. Onlar için her şey kısa, öz ve anlık olmalıdır. Uzun yıllar sonrasını düşünme takıntısı onlarda büyük bir bilinçaltı kontrolüne işaret eder.

Başak burcu geneli için teknoloji ve sürekli yenileşme büyük bir derttir. Başak burcu kadını sevdiği ve inandığı şeye eskise bile sıkı sıkıya sarılır ve yenisiyle değiştirmekten hiç mi hiç hoşlanmaz. Hayatlarını kontrol etme isteği başak kadını özellikleri arasında en karakteristik olandır. Çok duygusal bir yapıda olan başak kadını için en güzel hediye onun anılarını gözlerinin önüne serecek olan sürprizlerdir.

BAŞAK BURCU ERKEĞİ: Hayatlarının her noktasında titizlik başak erkeği için en temel özelliği denilebilir . İçlerinde müthiş derecede maceracı bir çocuk vardır. Doğayı sadece sevmekle kalmaz onu araştırmaya ve incelemeye de bayılır. Evlerinde yılan veya tarantula beslediklerini görürseniz şaşırmayın.Çünkü her türlü hayvan beslemeye çok meraklıdırlar.

 Başak burcu erkeği toplum yasalarından ziyade insanın iç dünyasındaki ilkel dürtülerden beslenir. Yaşama ve hayata tutunma arzusu onun için vazgeçilmezdir. Başak burcu hayatlarının bir yanını çok hızlı yaşarken bir diğer yanını ise yavaş geçirmekten çok hoşlanır. Bu burcun erkeği dört dörtlük bir aile bireyidir. Bekarken iyi bir birey, evliyken ise çok iyi bir koca ve baba olurlar, fakat aileci yapıları başak erkeğini kesinlikle uysal ve zincirlenebilir yapmaz. O her zaman özgürlüğüne sıkı sıkıya bağlıdır. İş disiplinleri ve genel hayat prensipleri insanlara sıkıcı gelse de bu burcun erkeği her zaman bir nizam içinde yaşarlar. Başak burcu erkeği özellikleri anlatmakla bitmez bu yüzden ona alınacak hediyeler de çok çeşitli olabilir. Başak erkeğine alınabilecek güzel hediye ise kahverengi yünden örülmüş bir kazak bile olabilir.

 

Etiketler

Dağınık Blog

DaginikBlog.com Bir makale ve Haftalık Burç Yorum sitesidir. Güncel ve yararlı konular hakkında bilgiler edinebileceğiniz , çeşitli makaleler okuyabileceğiniz bir blog sitesidir. Sitemizdeki bütün içerikler bilgilendirme ve gündelik hayatı kolaylaştırmaya yöneliktir.Makale , köşe yazıları ve Burç yorumlarımız işinin ehli Profesyoneller tarafından hazırlanmıştır. daginikblog.com ailesi olarak teşekkür ederiz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı