Burç Yorumları
Trend

Haftalık Burç Yorumları ( 18 Mayıs–24 Mayıs)

Sağlıklı kalın, evde kalın diyerek,18–24 Mayıs tarihleri arasındaki haftalık burç yorumlarımıza başlıyoruz. Bakalım yeri hafta bizlere neler getirecek. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımızı kutluyor ve gençlere bu bayramı hediye eden Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü sonsuz sevgi ve minnetle anıyoruz.

 

Koç Burcu ( 21 Mart- 20 Nisan)

 

18–24 Mayıs tarihleri arası, Koç burcu için parasal konular ön plana çıkıyor. Bu hafta içinde destek bulma çabaları içinde olabilirsiniz. Önemli görüşme ve anlaşma yapacaksanız, bazı değişikliklere hazır olmanız gerekir. Resmi evraklar, yazışmalar ve eğitim ile ilgili konularda bol enerji tüketebileceğiniz bir haftada olacaksınız. Bu enerjinizi olumlu yönde kullanmaya bakın.

 

Boğa Burcu ( 21 Nisan- 21 Mayıs)

 

Bu hafta Boğa Burçları için zekânızı ve yeteneğinizi bir araya getirip, kullanmanız gereken bir hafta. Girişim odaklı olabilirsiniz. Yeni ay sizin için diyor ki; girişimlerinizle ilgili hazırlık aşamasında olan işleriniz varsa, bu hazırlıkları ilerletme zamanı geldi. Merkür, 19 Mayıstan itibaren gerileme dönemine giriyor. Bu zamanlarda yapılan anlaşma ve görüşmelerden bir sonuç alınmayabilir. Ayrıca bu dönemde yapacağınız masraflara da dikkat etmeniz gerekiyor.

 

İkizler Burcu ( 22 Mayıs- 22 Haziran)

 

Uzun zamandır hayatınızda bazı belirsizlikler var. Boğa burcunda gerçekleşen yeni ay ile bu belirsizlikler artık netlik kazanmaya başlayacak. İş arıyorsanız, iş bulma olasılığınız yüksek olacak ya da iş değiştirmek istiyorsanız, bu dönemler en uygun dönemler. Yapacağınız her işte aceleci davranmayın. Her zaman adımlarınızı dikkatli atmanıza yarar var. Böylece maddi açıdan zarar verecek işlere girişmemiş olacaksınız.

 

Yengeç Burcu ( 23 Haziran- 22 Temmuz)

 

Yeni ayın, Yengeç burcuna etkisi özellikle maddi konular üzerine olacak. Parasal beklentileriniz var ve bununla ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. Hesapta olmayan durumlar gündemde olsa da Venüs’ün burcunuzda olması, aile ya da sevgili ile olan ilişkinize destek sağlayacak. Kariyer anlamında destek alabilirsiniz. Bu desteği iyi değerlendirmeniz, işinizde yükselmeye ve kazancınızın artmasına neden olacaktır. Fırsatları iyi değerlendirin.

 

Aslan Burcu ( 23 Temmuz- 22 Ağustos)

 

Yeniay, Boğa burcunda. Aslan burcuna etkisi ise parasal açıdan ve mesleki konularda alınacak kararlara işaret ediyor. Girişeceğiniz işlerde başarıyı yakalayabilirsiniz. Eğer işiniz için ortak arıyorsanız, kendinize uygun bir ortak bulma olasılığınız yüksek. Katılmak istediğiniz bir eğitim varsa, katılmanız yararınıza olacaktır. Kendinizi geliştireceğiniz online kurslar için oldukça uygun bir dönemdesiniz. Bunu iyi değerlendirin.

 

Başak Burcu (23 Ağustos- 22 Eylül)

 

Merkür gezegeni burcunuzun yöneticisi. Salı gününden itibaren geri hareketine başlayacak. Bu da daha önce gündemde olan bazı konuların tekrar önümüze çıkması anlamındadır. İletişim, iş ve mali konularda yaptığınız plana ek olarak, bir plan daha yapmak durumunda kalabilirsiniz. Uzun zamandır çözmek için uğraştığınız sorunların kökenine indiğinizde sorunları çözebilirsiniz. Size tecrübeler kazandıracak imkânlar yakalayabilirsiniz. Eğitim, danışmanlık ya da medya alanlarında iş yapıyorsanız, kendinizi göstereceğiniz dönemdesiniz.

 

Terazi Burcu ( 23 Eylül- 22 Ekim)

 

Jüpiter’in Oğlak burcundaki geri hareketi 14 Eylül’e kadar devam edecek. Bu da 14 Eylül’e kadar para ve eğitim konularında biraz zorlanacağınıza işaret ediyor. Bu hafta içinde maddi konularda güvende olmak isteyebilirsiniz. Bu da başka kaynaklardan yararlanabileceğinizi gösterir.Ailevi konularda olumlu adımlar atıp, sonuçlar alabileceğiniz dönemdesiniz. Mesleki açıdan da yeni fikirlere açık olan bir dönemdesiniz, iyi değerlendirin.

 

Akrep Burcu ( 23 Ekim- 21 Kasım)

 

Akrep burçlarının sağlıklarına önem vermeleri gereken bir dönem. Evlilik, insan ilişkileri ya da ortaklıklarla ilgili önemli kararlar almanız gerekebilir. Yeni bir iş kurma düşüncesinde iseniz, hedefinize ulaşmak için çok çalışmanız gerekecek. Kaçırdığınız fırsatlar var ise bu hafta önünüze çıkabilir. Finansal konularda çıkan sorunlar endişelenmenize neden olabilir. Bu endişelere fazla kapılmayın ve rahat olun. Kilo alımına açık dönemdesiniz, yediklerinize dikkat edin.

 

Yay Burcu( 22 Kasım- 21 Aralık)

 

Özellikle iş ya da mesleki konularda dikkat etmeniz gereken dönemdesiniz. İş yaptığınız bir ortağınız varsa daha çok dikkatli olmanız gereken zamanlardasınız. Ortaklığınız açıkça bir düşmanlık ortaya çıkartabilir. Soğukkanlı olmanızda yarar var Yay burcu. Size bağlı olmayan koşullar nedeniyle hedeflerinizde değişiklikler olabilir ve bu iyi anlamda bir ilerleme anlamındadır. Diz ve bacak ağrılarına biraz dikkat. Bu aralar artabilir. Sanatçı bir kişiliğiniz var. Sanata yönelerek hem psikolojik olarak rahatlayabilir hem de kazanç elde edebilirsiniz.

 

Oğlak Burcu( 22 Aralık- 21 Ocak)

 

Oğlak burçları bu hafta yaratıcı konulara daha çok eğilecek. Biraz yoğun bir hafta sizi bekliyor. Zira işiniz ve evrak işlerindeki yoğunluklar çok zamanınızı alacak. Kendinize zaman ayırmalısınız. Ticaretle ilgileniyorsanız olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kendinizi güçlü ifade edeceğiniz bir dönemdesiniz. Yeni bir işe niyetli iseniz, cumartesi günü başlamaya gayret edin. Bu aralar yediklerinize özen gösterin. Sağlıklı beslenmeye bakın zira hazımsızlık ve safra ile ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz.

 

Kova burcu( 22 Ocak- 19 Şubat)

 

Kova burçları için bu hafta zekânızı gösterebileceğiniz bir hafta olacak. Keyifli bir hafta geçirebilirsiniz. Ancak yaptığınız masraflara dikkat etmeniz gerekecek. Bu hafta yeniay, toprak, ev ve yerleşimle ilgili yenilikler getirebilir. Aşkta tutkulu bir dönemdesiniz. Riskli konular üzerine karar verirken, temkinli olmanızda yarar var. Yeteneklisiniz ve sanatçı ruhlu bir kişiliğiniz var. Bunu ön plana çıkartacak hobilere eğilmelisiniz.

 

Balık Burcu( 20 Şubat- 20 Mart)

 

İş hayatındaki başarınız tartışılmaz. Bu hafta aile içinde de mutluluk var. Ancak aile ile ilgili konularda biraz emek harcamanız gerekiyor. Bir işe atılacaksanız, bu hafta içinde Salı ve Perşembe günlerini tercih edin. Herkese sırlarınızı açıyorsunuz ki bu huylarınızdan vazgeçmeniz gerekir. Evde bulunduğunuz sürece yeteneklerinizi ön plana çıkaran işlere odaklanın. Bu arada kilo almaya meyilli olduğunuzdan, perhiz yapmanız gerekebilir balık burçları.

Etiketler

Dağınık Blog

DaginikBlog.com Bir makale ve Haftalık Burç Yorum sitesidir. Güncel ve yararlı konular hakkında bilgiler edinebileceğiniz , çeşitli makaleler okuyabileceğiniz bir blog sitesidir. Sitemizdeki bütün içerikler bilgilendirme ve gündelik hayatı kolaylaştırmaya yöneliktir.Makale , köşe yazıları ve Burç yorumlarımız işinin ehli Profesyoneller tarafından hazırlanmıştır. daginikblog.com ailesi olarak teşekkür ederiz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı