Burç YorumlarıKadınlar İçin
Trend

Haftalık Burç Yorumları ( 25 Mayıs – 31 Mayıs )

Mayıs ayının son haftasına mübarek Ramazan Bayramını kutlayarak ve sokağa çıkma kısıtlaması ile giriyoruz. Ailemizin ve sevdiklerimizin sağlığını düşünerek, sokağa çıkılmaması ve evlere misafir kabul edilmemesi bu haftanın en önemli durumu.

 

Sağlık ve huzurla nice mutlu bayramlar geçirmeyi temenni ederek 25–31 Mayıs tarihleri arasında haftalık burç yorumları ve bizleri neler bekliyor, bir bakalım

Koç Burcu ( 21 Mart- 20 Nisan)

Koç burçlarını ailevi konulara daha çok yöneleceği bir hafta bekliyor. Duygusal bir yoğunluk içinde olabilirsiniz. Kapattığınızı düşündüğünüzü eski konular haftanızı meşgul edebilir. Hafta ortasında ailenizle, çocuklarınızla ya da sevgilinizle daha keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Hassas olduğunuz her konuda daha cesur davranışlar sergileyebilirsiniz.

Hafta içinde iletişim kaynaklı sorunlarınız varsa devam edebilir. Hafta sonu sizin için yoğun olacak. Daha önce yapmaya üşendiğiniz işleri tamamlayabilirsiniz. Ev içinde yapmanız gereken işleriniz varsa onlarla ilgilenin ve sağlığınıza özen göstermelisiniz.

Boğa Burcu ( 21 Nisan- 21 Mayıs)

Hafta başı zihinsel konulara eğilen Boğa burçlarını verimli bir hafta bekliyor. Ticari, iletişim ve eğitim gibi konularda hassas bir dönemdesiniz. Planladığınız seyahatleriniz var. Kısa bir süre ertelemeniz gerekebilir. Hafta ortasında ilgi odağınız aileniz olabilir. Sevdiklerinizle bir arada olmak ve evde yapmak istediğiniz değişiklikleri yapmak size iyi gelecektir. Ruhsal dünyanızı rahatlatmak size iyi gelir.

Hafta sonu aşkta güzel gelişmeler sizi bekliyor. Hayatınızda yapmak istediğiniz konuları gözden geçirmeniz için de iyi bir dönem. Haziran ayına aldığınız güzel kararlarla başlamak için bu haftayı iyi değerlendirin. Yapmak istediklerinizin bir listesini yapın.

İkizler Burcu ( 22 Mayıs- 22 Haziran)

İkizler burcunu bu hafta kişisel konular meşgul edecek. Duygusal hayatınızda ise yoğun ve ilişkilerde iyi gelişen konular olabilir. Yeteneklerinizi kullanmaktan çekinmeyin ve bu işlere yönelin. Sağlığınıza ve beslenmenize dikkat etmeniz gereken bir haftadasınız. Abur cuburu ve tatlıyı fazlaya kaçırmayın.

Hafta ortasında ticari konular, iletişim ve eğitim konularında aktif bir haftadasınız. İkili iletişim ve ilişki kurduğunuz kişilere empati ile yaklaşmalısınız. İnsanlara karşı sözünüzü dinletmeniz gerektiğini hissedebilirsiniz. Hafta sonu evinizle ilgili konulara yönelebilirsiniz. Ev içinde değişiklikler, temizlik ve düzenleme işleri yapabilirsiniz.

Yengeç Burcu ( 23 Haziran- 22 Temmuz)

Hafta başı evde olmanın da etkisiyle kendinize yönelik bir şekilde haftaya başlayabilirsiniz. İletişimden kaynaklanın sorunlar biraz vaktinizi alabilir ve çözümlemekte zorluk çekebilirsiniz. Bu zamanlarda sakin kalmanızda yarar var.

Parasal konularda düşünmeden kararlar almayın. Yatırım yapacaksanız düşünerek yapmalısınız. Kontrollü olmaya özen gösterin. Bu hafta ortasında yetenekli olduğunuz konulara eğilin. İşlerinizi pratik bir şekilde yaparsanız daha çabuk bitirebilirsiniz.

Aslan Burcu ( 23 Temmuz- 22 Ağustos)

Aslan burcu bu haftaya biraz endişeli ve huzursuz başlayabilir. Sinirleriniz zayıf olabilir, sağlığınıza özen göstermelisiniz. Bazı konulara duygusal tepkiler verebilirsiniz, fazla abartmayın. Hafta başında aile ile ilgili konularda sıkıntı çıkabilir. Yönetim karmaşası yaşayabilirsiniz.

Hafta ortasında sizi zorlayan konularda daha rahat edeceğiniz bir zaman yaşayabilirsiniz. Kontrolünüzde olmayan durumları tekrar kontrolünüz altına alabilirsiniz. Kendinizden emin ve cesursunuz ancak olaylara ılımlı yaklaşabilirsiniz.

Hafta sonu yetenekleriniz açısından kendinizi gösterebileceğiniz zamanlar. Organize edeceğiniz bir iş varsa fazla detaylarla uğraşmayın. Parasal açılardan tutumlu olmaya özen gösterin, müsrif olmanın zamanları değil.

Başak Burcu (23 Ağustos- 22 Eylül)

Hafta başındaki gündeminizde gelecek planlarınız, aileniz ile ilgili planlar ve arkadaş gibi sosyal çevre konularınız ön planda. Aşk hayatınızda gelişmeler mevcut. Çocuklarınızla ilgili organize edilmesi gereken durumlar olabilir.

İç dünyanız hassas ve bu aralar oldukça kırılgansınız. Kafa karışıklıklarınız var ve hafta ortasında sizi hafta ortasında meşgul edebilir. Sert tepkiler vermeyin. Çalışan biriyseniz, bulunduğunuz ortamı organize etmeniz gerekebilir. Hafta sonu ise kişisel konular sizi meşgul edebilir. Biriken işlerinizi tamamlamaya çalışın çünkü oldukça üretken olduğunuz dönemdesiniz. İşlerinizi pratik bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Terazi Burcu ( 23 Eylül- 22 Ekim)

Terazi burçları bu hafta işle ilgili konulara ağırlık verebilir. Bazı konularda anlaşmazlık yaşandığından biraz hassas olabilirsiniz. Aşk hayatınızda gelişmeler var, yalnız terazi burçları için aşk başlangıçları olabilir. Korumacı yönünüzü gösteren bir dönemdesiniz.

Hafta ortası ve hafta sonu oldukça enerjik olabilirsiniz. Elinizde bitirmeniz gereken ufak tefek işler varsa onları da bitirmeniz iyi olur. Çünkü daha sonra iş birikimleriyle uğraşmak zorunda kalabilirsiniz.

Akrep Burcu ( 23 Ekim- 21 Kasım)

Akrep burçları bu hafta korumacı özellikleriyle ön planda olacaklar. Özelikle ailevi konularda bu özelliğiniz ön plana çıkabilir. Medya, yayıncılık, yazarlık ve akademik konularla bu haftanızı geçirebilirsiniz. Yaratıcı kişiliğinizi konuşturmanızın vakti geldi de geçiyor bile.

Hafta ortasında işinizde yöneticilerinizle ilişkiler gündemde. Cesaretinizin ön plana çıktığı dönemlerdesiniz. İyi değerlendirin. Hayal gücünüz çok güçlü ve geniş. Sevdiklerinizle vakit geçirin ve evde kaldığınız sürece eksik kalan işleriniz varsa, tamamlayın.

Yay Burcu( 22 Kasım- 21 Aralık)

Hafta başında yatırımla ilgili finansal konular dikkat çekebilir. Bankadaki birikiminizle yatırım yapmak isteyebilirsiniz. Aile içinde duygusal krizler yaşanabilir. Duygusal açıdan güvence arayabilirsiniz.

Hafta ortasında daha cesur ve güvenli hissetmeniz mümkün. Yaratıcılık isteyen konulara ağırlık gösterdiğinizde başarılı olacaksınız. Özellikle akademik konular, medya ve yayıncılık alanlarında başarılı olabilirsiniz. Hafta sonu ise biraz yorucu işler sizi bekliyor olabilir. Sorumluluklarınız sizi zorlayacak olsa da üstesinden gelebilirsiniz.

Oğlak Burcu( 22 Aralık- 21 Ocak)

Hafta başı ortağınız ya da eşinizin yaşadığı bir problem sizi de etkileyebilir. Çözüm bulmak için yardımınızı isteyebilirler. Konuyu çözüme kavuşturabilirsiniz. Ancak duygularınızı kontrol etmekte güçlük çekebilirsiniz. Daha vicdanlı olmanızda yarar var.

Hafta ortasında finansal konular ön planda. Birikimlerinizi yönetip borçlarınızı toparlamanız gereken bir zaman. Keyifleneceğiniz işlere odaklanmak motivasyon kazanmanızı sağlayacaktır. Hafta sonu eğitimle ilgili konularda gelişmeler yaşanabilir. İlgilendiğiniz konuları detaylı ele alabilirsiniz.

Kova burcu( 22 Ocak- 19 Şubat)

Kova burçları bu hafta sağlıklarına biraz daha özen göstermeliler. Yeme-içme konusunda dikkatli olun ve abur-cuburdan uzak durun. Gelecekle ilgili düşüncelerinizi iyi tartmanız gereken bir dönemdesiniz ve alacağınız kararları da iyice düşünerek almalısınız.

Hafta ortasında eşiniz ya da bir arkadaşınızla ilgili bir sorun ortaya çıkabilir. Akıllıca tavırlarınız sayesinde sorunların üstesinden gelebilme yeteneğinizi burada da konuşturacaksınız. Hafta sonu finansal konularla uğraşabilirsiniz. Sorumluluğunuzda olan işleri yaparken pratik olmanız, işlerinizin kolaylaşmasına neden olacaktır.

Balık Burcu( 20 Şubat- 20 Mart)

 

Bu hafta sevdiklerinizle ilgili konular ön planda. Onlarla iyi vakit geçirebilirsiniz. Gelecek planlarınızı gözden geçirirken hassas davranabilirsiniz. Olur, olmaz her şeye inanmayın. Herkese sırlarınızı açmaktan da vazgeçin. Birisine söylediğiniz bir sırrınız başkaları tarafından öğrenilebilir.

Hafta ortasını kendinize ayırın. Çok fazla sorumluluğunuz var ve kaçmak isteyebilirsiniz. Keyifli konulara yönelin ve ailenize bol vakit ayırın. Hafta sonu ise evde bazı sorunlar ve huzursuzluklar çıkabilir. Duygularınızı kontrol etmeyi öğrenmelisiniz.

 

Etiketler

Dağınık Blog

DaginikBlog.com Bir makale ve Haftalık Burç Yorum sitesidir. Güncel ve yararlı konular hakkında bilgiler edinebileceğiniz , çeşitli makaleler okuyabileceğiniz bir blog sitesidir. Sitemizdeki bütün içerikler bilgilendirme ve gündelik hayatı kolaylaştırmaya yöneliktir.Makale , köşe yazıları ve Burç yorumlarımız işinin ehli Profesyoneller tarafından hazırlanmıştır. daginikblog.com ailesi olarak teşekkür ederiz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı