Burç Yorumları
Trend

Haftalık Burç Yorumları ( 4 Mayıs–10 Mayıs)

Haftalık Burç Yorumları ( 4 Mayıs–10 Mayıs)

Bu hafta içinde yapmanız ve yapmamanız gerekenler, yakalayacağınız fırsatlar ve karşılaşabileceğiniz durumları öğrenmek ister misiniz? İşte 4 Mayıs- 10 Mayıs arası burçların haftalık yorumları.

Her şeyden önce bu hafta için tüm burçlara ortak tavsiyemiz. Evde kalın. Sağlıklı Kalın.

Koç Burcu ( 21 Mart- 20 Nisan)

Koç burcu ve yükseleni Koç burcu olanlar. Koç burçlarının yönetici gezegeni Merih yani Mars gezegeni, hayatla mücadeleyi temsil eder. Bu hafta mücadeleci bir hafta olacak. Dolunay Akrep burcunda. Özellikle finansal konularda mücadele etmeniz ve duyarlı olmanız gerekiyor. Ailevi konulara özen gösterebilirsiniz.

Harcamalarınızı dengeleyin. Gelir-gider hesabınızı iyi yapmalısınız. Zihniniz güçlü. Çalışkan yönünüzü daha çok ortaya çıkarmanız gereken bir dönemdesiniz. Ancak ara ara çalışma molası verin. İşinizle ve evinizle ilgili önemli kararlar vermek zorunda kalabilirsiniz. Ancak aceleci davranmayın ve sağlıklı kararlar vermeye çalışın. Attığınız adımlarda iki kez düşünmenizde yarar var.

Bu aralar biraz yemek yemeyi abartıya kaçıracak olabilirsiniz. Hassas bir mide yapınız var. Bu yüzden dikkat etmelisiniz. Erkek bir Koç burcu iseniz mide ve böbreklerinize dikkat etmelisiniz. Pandemi dolayısı ile evdeyseniz, finansal okur-yazarlık videoları izlemeniz tavsiye olunur.

Boğa Burcu ( 21 Nisan- 21 Mayıs)

Para biriktirmeyi seven bir yapınız var ancak elinizde pek tutamıyorsunuz. Paraya en çok ihtiyaç duyulan dönemde olduğumuzu hatırlatmak isteriz. Hassas bir yapınız var ve bazı kişilere karşı çok fazla tolerans göstermişsiniz. Aman dikkat. Bu kişilerden zarar görebilirsiniz. Sizi üzecek, ruhunuzu yoracak kişileri ve sizi huzursuz eden şeyleri hayatınızdan çıkarın. Özellikle evde kaldığınız dönem, kendinizi sorgulamanız gereken bir dönem ve yapacaklarınıza karar verebilirsiniz.

Hafta içinde eksik işlerinizi tamamlamaya çalışın. Akrep burcundaki Dolunay, özellikle ailevi ve evlilik konularında bazı kararlar vermezini işaret ediyor. Aklınızı gerçek anlamda kullandığınızda oldukça iyi paralar kazanabilirsiniz. Özellikle kadın bir Boğa burcu iseniz, yaptığınız işleri kendi başınıza yapın. Ortak işlerde bir hayır göremeyebilirsiniz.

Sıhhatiniz genelde iyi ancak abur cubur yememeye dikkat edin. Baş ve bel ağrınızın olma olasılığı yüksek. Bir hekime görünmenizde yarar var. Pandemi dolayısı ile evdeyseniz, kendinizi eğitici ve bilgilendirici kitaplar okumanız tavsiye olunur.

İkizler Burcu ( 22 Mayıs- 22 Haziran)

Pozitif yapınızı ve keskin zekânızı olumlu kullandığınızda başaramayacağınız iş yok. Üretmeyi seviyorsunuz ve insanlarla iletişimin çok güçlü. Bu iyi özelliklerinizi olumlu kullandığınızda başaramayacağınız iş yok ve iyi kazanç elde edebilirsiniz. Ticaretle uğraşıyorsanız, bu hafta insanlarla iyi iletişiminiz size kazanç olarak dönecektir.

İkizler burcu yönetici gezegeni Merkür’dür. Mayıs ayı içerisinde Merkür’de gerileme yok. Bu yüzden işlerinizi, özel yaşantınızı yoluna koymak ve kazançlarınızı artırmak için iyi bir dönem. Yeter ki keskin zekânızı kullanarak krizleri fırsata çevirmesini bilin.

Sanat ve ticaretle ilgileniyorsanız, özellikle ticarette şansınız açık. Burcunuzun bir özelliği olarak, eğer devlet dairesinde görevli iseniz, çabuk yükselme şansına sahipsiniz. Merkür retrosunun bizleri dağıtmadığı her dönemde şansınızı iyi değerlendirmelisiniz.

Pandemi dolayısı ile evdeyseniz, iş alanınızla ilgili son trendleri internet aracılığı ile takip edin ve uygulamaya hazırlanın.

Yengeç Burcu ( 23 Haziran- 22 Temmuz)

8 Mayıs’a kadar ikili ilişkilere ve insanlarla olan ilişkilerinize dikkat etmelisiniz. 8 Mayıs’tan itibaren ilişkilerde rahatlama söz konusu. Dolunay bu hafta Akrep burcunda ilerliyor. Bu da duygusal açıdan sizin için önemli konular ile gelecekle ilgili beklentilerinizi karşı karşıya getirebilir.

9 Mayıs’tan itibaren geçmiş dönemden beri eksik bıraktığınız tüm işleri tamamlayın. Duygusal yapınızda bu hafta içinde değişmeler olabilir ancak korumacı, sabırlı ve merhametli oluşun, senin özel biri olduğunu insanlara gösteriyor. Bu arada sırlarınızı artık yanlış kişilere söylemekten vazgeçin sevgili Yengeç burcu. Zararlı çıkabilirsiniz.

Hafta içinde iş yerinizde ya da evinizde küçük kazalara dikkat edin. Pandemi dolayısı ile evdeyseniz, ailenizle biraz daha kaliteli zaman geçirmeye özen gösterin.

Aslan Burcu ( 23 Temmuz- 22 Ağustos)

Aslan burcu bu hafta parasal konulara dikkat etmeli. Harcamalarınıza dikkat edin ve aşırı harcama yapmaktan kaçının. Kararlı ve mücadeleci bir yapınız var ve bu gerçekten istediğinizde hedeflerinize kolayca ulaşmanızı sağlıyor. Yeni haftada enerjiniz yüksek. Fazla enerjinizi spor yaparak atabilirsiniz. Eğer çalıştığınız için spor yapamıyorsanız, masa başı çalışan iseniz, ona göre spor yapabilirsiniz. Yaratıcı ve detaycı bir yapınız var. Bu özelliklerinizi verimli kullanırsanız, iyi bir statü ve yüksek kazanç elde edebilirsiniz.

Sırları korumaya dikkat edin. Finans açısından tedbirli olmamız gereken bir dönemdeyiz. Bu yüzden harcamalarınıza dikkat etmeniz gerekir.

Pandemi dolayısı ile evde durmak zorunda kalan bir Aslan burcu iseniz, kendinizi eğitim görmeye odaklayın. Çevrimiçi ücretsiz hobi kurslarını izleyin.

Başak Burcu ( 23 Ağustos- 22 Eylül )

Haftaya yüksek motivasyonla başlayabilirsiniz. Bu durum hafta boyunca devam edecek, ancak çevrendeki kişilere karşı daha sıcak ve ılımlı davranman gerekebilir. İş hayatında idare yeteneğiniz mükemmel. Yeni bir işe başlama ya da bir anlaşma yapmak niyetinde iseniz, bunu Çarşamba günü yapmanız hayrınıza olacaktır. Salı günü asla imza atmayın, projelerinize başlamayın. Maddi olanaklar açısından şansınız çok iyi. Oldukça zekisin ve zekânı iyi yönde kullandığın takdirde, hem iyi kazanacak hem de başarılı olacaksın. Yalnız para konularında biraz daha dikkatli olmalısınız.

Pandemi dolayısıyla evdeyseniz, biraz ev sporu yapın. Zihninizi boşaltın ve kendinizi gelecekteki iyi şeylere odaklayın. Başak burcu titizliğini gösterin.

Terazi Burcu ( 23 Eylül- 22 Ekim)

Güçlü iletişiminiz sayesinde insanlarla çok çabuk samimi oluyorsunuz ancak, unutmayın ki herkes sizin gibi iyi niyetli değil. Herkesi kendiniz gibi iyi sanmanız, hayal kırıklıkları yaşamanıza neden oluyor.

Sosyal medyada fazla vakit geçiriyorsanız, kendinizi kısıtlayın. Unutmayın sizin gibi samimi olmayan pek çok kişi var ve sizi kandırmaya çalışan kişilerin ilgisini çekebilirsiniz. Duygularınızın incinmesine, sizi kırmalarına izin vermeyin. Bu hafta sağlığınıza dikkat etmeniz gerekebilir. Her şeyi kafanıza takmayın. Venüs ve Merkür, hayatınızda yeni ilgi alanları ve seyahatleri işaret ediyor. Harcamalarınıza dikkat edin.

Pandemi döneminde evde iseniz, sağlığınıza dikkat edin. Terazi burcu insanına evde yapabileceğiniz sporları yapmanız önerilir.

Akrep Burcu ( 23 Ekim- 21 Kasım)

Plancı, detaycı ve mükemmeliyetçi bir kişiliğiniz var. Bu hafta yazarlık, eğitim gibi konulara ağırlık vermelisiniz. Araştırma yapmayı seviyorsunuz. Maşallah bir dedektiften farkınız yok. Yazma ve araştırma sektörlerindeki işlerinize bu hafta ağırlık göstermelisiniz. Bu işlerde kazancınız da yüksek olabilir.

Aslında sizin sadece bu hafta değil her zaman en büyük motivasyonunuz yalnızlık. Yalnız kaldığınızda daha üretken olup, işlerinize konsantre olup başarıyorsunuz. Herkese güvenmemeyi zorlu hayat yaşantınızda öğrendiniz. Yine insanlara karşı temkinli olmaya devam edin. Sırcı bir karakteriniz var. Bu da Akrep Burcu insanı olarak sizi özel ve güvenilir yapıyor.

Bu hafta finansal konulara dikkat. Ödemelerinizi zamanında yapmaya özen gösterin. Dolunay akrep burcunda. Ailenizle yakından ilgilenmeniz gereken bir dönem. Pandemi döneminde evde iseniz, eğitiminizle ilgili konular sizi meşgul edecek.

Yay Burcu( 22 Kasım- 21 Aralık)

Bu hafta işle ilgili konularda mücadeleci bir haftadasınız. Yeni anlaşmalar ve yeni görüşmeler söz konusu. Çevrenizdeki kişilerin de fikir ve düşüncelerine açık olmanız gereken bir hafta. Onların tecrübe ve bilgilerinden de yararlanmalısınız.

Yönetici yıldızınız Jüpiter. Geri hareketi 13 Mayıs’ta başlayacak bu döneme kadar yarım işlerinizi tamamlamanızı öneririz. Jüpiter, maddi konuları, yasal konuları, inanç ve kazanç gibi konuları temsil eder. Girişken yapınız sayesinde, her işi başarıyla tamamlıyorsunuz. İyi atılımlara devam ettiğin sürece kazancın yüksek olacak. Pandemi döneminde evde iseniz, sizi rahatlatacak aktiviteler yapın sevgili Yay Burcu. Kitap okuyun, müzik dinleyin. .

Oğlak Burcu( 22 Aralık- 21 Ocak)

Kişilik olarak güzel özelliklere sahip olman, seni özel kılıyor. Meraklı, kararlı ve güçlü bir yapın var. Sabırlısın. Sorumluluk almayı seviyorsun. İş hayatına düşkünlüğün de başarılı olmanı sağlıyor. Almak istediğin ve sevdiğin şeyler için biraz fazla harcama yapabilirsin. Ancak tüm burçlarda olduğu gibi, bu dönemde harcamalara dikkat etmek, fazla açılmamak gerekiyor.

Dolunay akrep burcunda. Bu da gelecekle ilgili beklentilerinizde bazı değişiklikler yapabileceğiniz anlamına geliyor. Sevdiğiniz kişi ile gereksiz tartışmalardan uzak durun. Hoşlandığınız biri varsa da fazla ısrar etmeyin, sizin için hayırlı olmayabilir. En iyisi bu dönemde evinize konsantre olun Oğlak burçları. Bahar geldi. Balkonlarınızı çiçeklendirin, evinize bahar renkleri uygulayın.

Kova burcu( 22 Ocak- 19 Şubat)

Bahar geldi. Bu da Kova burçları için enerjinizi iyi yönde kullanmanız anlamına geliyor. Cömert ve yardımsever birisin ve bazen aşırıya kaçtığını kabul etmelisin. Kendini frenlemeyi öğrenmelisin. Akrep burcundaki dolunay işinizle ilgili sorumluluk ve konuları ön plana çıkartmakta. Kendinizi iş için fazla hırpalayabilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken dönemdesiniz. Aşırı yorgun hissedebilirsiniz.

Gayrimenkul ve toprakla ilgili konulara çaba harcamanız gerekebilir. Enerjinizi iyi değerlendirin. Yetenek ve zekânızı ön plana çıkartan işlere yönelin. Bir tartışmanın ortasında kalırsanız uzak durmanda, tartışmanın içine dâhil olmanızda yarar var. Evde kaldığınız sürece yaratıcı konulara ve hobilere yönelin sevgili Kova burcu.

Balık Burcu( 20 Şubat- 20 Mart)

Balık burçları için geçmişle hesaplaşma vakti. Duygusal bir yapınız var ve merhametlisiniz de. Ancak buna rağmen geçmişte çok kişiyi kırmışsınız. Geçmişteki hataları tamir etmediğiniz sürece huzurlu bir yaşamınız olamaz. İş yaşamınızda hareketli ve yorgun hissedeceğiniz bir dönemdesiniz. Maddi açıdan da şanslı dönemdesiniz. Bir yakınınız sizin maddi ya da manevi desteğinize ihtiyaç duyabilir, geri çevirmeyin.

Yeni bir iş için imza atmanız gerekebilir, bunun için çevrenizdekilerden fikir almalısınız. Sevgili Balık burçları. Evde olduğunuz dönemlerde de yeme içme alışkanlıklarınıza dikkat edin. Perhiz yapmanız gerekebilir.

 

Etiketler

Dağınık Blog

DaginikBlog.com Bir makale ve Haftalık Burç Yorum sitesidir. Güncel ve yararlı konular hakkında bilgiler edinebileceğiniz , çeşitli makaleler okuyabileceğiniz bir blog sitesidir. Sitemizdeki bütün içerikler bilgilendirme ve gündelik hayatı kolaylaştırmaya yöneliktir.Makale , köşe yazıları ve Burç yorumlarımız işinin ehli Profesyoneller tarafından hazırlanmıştır. daginikblog.com ailesi olarak teşekkür ederiz.

İlgili Makaleler

5 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı