Burç Yorumları
Trend

Haftalık Burç Yorumları ( 11 Mayıs–17 Mayıs

Yeni bir haftaya daha giriyoruz. Bu haftalık burç yorumları geliyor. Bu dönemler iki katı daha fazla mücadele etmemiz gereken dönemler. Aşk, para ve sağlıkta bizleri bekleyen neler? Mayıs ayında 3 retro var. Satürn retrosu 9 Mayıs’ta başladı. 11 Mayısta Venüs, 13 Mayısta Jüpiter retrosu hayata yön verecek.

Bakalım 11 Mayıs- 17 Mayıs günleri arasında bizleri neler bekliyor? Bu hafta içinde tüm burçlara ortak tavsiyemiz. Evde kalın ve sağlıklı kalın. Sadece kendi hayatınızı değil sevdiklerinize de korumak zorundasınız.

Şimdi gelelim burçlar bize neler söylüyor.

Koç Burcu ( 21 Mart- 20 Nisan)

Temiz kalpli olmanız ve insanlara hep iyilik yapmanız sayesinde, bu iyiliklerinizin karşılığını almışsınız bu zamana kadar. Sorumluluklarınızdan kaçmamanız da sizi sevdiklerinizin hayatında önemli bir yere koymuş. Olumlu ve enerjik bir hafta sizi bekliyor. Yalnız hafta ortasında biraz dikkatli olmanız gerekebilir.

İşinizde ya da para konularında riskli bir durum ortaya çıkabilir. Kararlarınızı alırken net karar alın ve öyle uygulayın. Adımlarınızı temkinli atmanızda yarar var. Erkek bir koç burcu iseniz, aile veya yakın çevreden bir kadınla tartışma durumunuz olabilir. Olayların büyümesini engellemek sizin elinizde. Evden çalışma imkânınız varsa, kendinizi geliştirecek uğraşlarla ilgilenin. Size iyi gelecektir. Sizin için Salı ve Cumartesi günleri hayırlı günler. Bu günleri iyi değerlendirin.

Boğa Burcu ( 21 Nisan- 21 Mayıs)

Evet Boğa burcu. Hafta boyunca olumlu durumlar ortaya çıksa da, bazı günlerde engellerle karşılaşabilirsiniz. Unutmayın başarı kolay elde edilmez. Siz engelden kaçmayıp o engeli aşmaya çalıştığınız sürece hedeflerinize ulaşmanız güç değil. İşinizde ya da özel hayatınızda bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Sakin kalmaya çalışın ve kendinizi kontrol altında tutun. Kırıcı ve kızgın olmanız, sizi her açıdan zor durumlara sokabilir.

Aşkta başarılı değilsiniz çünkü çekingen bir tavır sergiliyorsunuz. Aslında çok muntazam bir konuşma yeteneğiniz var. Yalnız, Venüs retrosunun olduğu bu dönemlerde eski sevgiliniz varsa bir mesaj alabilirsiniz. Sizinle iletişime geçmeye çalışabilir. Bu konuda dikkatli kararlar verin. Evlilik, nişan ve söz yapmak için uygun zamanlar değil. Cömert bir kişiliğe sahipsiniz. Bu güzel yönünüzü kullanın. Gururlu ve onurlu karakteriniz, sizi hep çalışarak isteklerine kavuşmaya yöneltmiş. Ummadığınız bir yerden para gelebilir. Güzel değerlendirin. Aklınızı kullanın derim. Hayırlı gününüz Cuma. Cumartesi günüz hayırsız olduğundan, o gün yeni bir işe başlamamanız önerilir.

İkizler Burcu ( 22 Mayıs- 22 Haziran)

İkizler burcu için bahar temizliği zamanı. Ev temizliğinden bahsetmiyoruz elbette, ruhunuz ve sağlığınızla ilgili derin bir temizlikten bahsediyoruz. Aslında rızkı ve kazancı bol şanslı kişilerdensiniz, ancak yanlış kişileri etrafınızda tutmamanız kaydıyla.

Her işinizde hayırlı işlere yönelirseniz, malınız mülkünüz artacaktır. Bu hafta içerisinde, ruh temizliği yapın. Ticaret işi ile ilgileniyorsanız, bu hafta da dâhil olmak üzere kazancınız artabilir. Bu arada sağlığınız açısından sebze yemekleri yemeye gayret edin. Sinir hastalıklarını kendinize çekmek gibi müthiş bir yeteneğiniz var.

Her şeyi kafaya takmayı bırakın. Bir işe başlamayı düşünüyorsanız hayırlı gününüz Çarşamba. Pazartesi günü asla yeni bir işe başlamayın. O gün sizin için hayırlı değildir.

Yengeç Burcu ( 23 Haziran- 22 Temmuz)

Yengeç burçları, bu hafta gezegenlerden gelen doğru enerjiyi kullandıklarında, kazançlı çıkacak ve ferahlayacak. İkili ilişkilerde iyi bir iletişim kurmanız önemli. Dengeyi sağlamalı ve korumalısınız.

Kararlı bir yapınız var ve bir işi ele aldığınızda, o işi tamamlamadan bırakmıyorsunuz ki, bu dönemler tam size göre. Durgun bir yapınız var ve sıkıntılara karşı da oldukça sabırlısınız. Sıkıntılı bir dönemden geçiyorsanız da unutmayın ki Allah bir kapıyı kapatırken, sizin için daha hayırlı bir kapıyı açıyordur. Bunu iyi kavramanız gerekir.

Bu dönemlerde işsiz kalmışsanız, aslında yazarlık gibi güzel bir meziyetiniz var. Bunu olumlu kullanın. Romatizma ya da gastrit gibi rahatsızlıklarınız varsa doktorunuza görünmenizde yarar var. Hayırlı gününüz pazartesi sabahı. Bir işe başlayacaksanız, sabah erkenden kalkın ve başvurunuzu yapın. Ya da bir işiniz varsa pazartesi sabahı erken kalkıp işinize gidin. Bol hayrını göreceksiniz. Yengeç burcu kadını iseniz ve özellikle ticaretle uğraşıyorsanız, başarılı ve bol kazançlı olacağınızı söyleyebiliriz. Yalnız salı gününde yeni bir işe başlamayın. Göz rahatsızlıklarına dikkat.

 

Aslan Burcu ( 23 Temmuz- 22 Ağustos)

Aslan burçları, haftaya biraz gergin başlasa bile, hafta içerisinde işlerini yoluna koyacaklar. Özellikle duygusal gerginlikler yaşayabilirsiniz. Sosyal becerileriniz çok güçlü ve bu da size olumlu yansıyacak.

Aceleci ve sinirli olabilirsiniz ancak güçlü iletişiminiz sayesinde sorunları çözebileceksiniz. Kendinizi özgür hissetmiyorsunuz ancak bu hafta içinde biraz daha bu duygunuz hafifleyecek. 13 Mayıstan 14 Eylüle kadar Jüpiter retrosu var. Bu da parasal ve eğitim konularında dikkatli olmanız gerektiğini vurguluyor. Yatırım yapmak için uygun dönem değil, en azından retro bitinceye kadar.

İyi niyetli ve temiz bir kalbe sahipsin. Bu dönemlerde işleriniz ters gitse de üzülmeyin, başka bir işten daha büyük bir hayır görebilirsiniz. Sırt ağrılarına dikkat. Hayırlı gününüz pazar, yeni bir işe başlamamanız gereken gün ise pazartesi.

Başak Burcu ( 23 Ağustos- 22 Eylül )

Başak burçları için pek kolay bir hafta olmayacak, sabrınızı ve iyi düşüncelerinizi kaybetmediğiniz sürece, zorlukları kolaya çevirebilirsiniz. Duygularınız biraz karışık ancak bu sorumsuz davranmanız anlamına da gelmez. Yaşadıklarınız karşısında sabrınızı yitirmezseniz, hafta sonu mükâfatını alabilirsiniz. Uzun süredir küs olduğunuz ya da sizi kıran kişi ya da kişileri bu hafta içinde affedebilirsiniz. Ruhsal açıdan kendinizi olumsuz hissederseniz, bir psikoloğa görünmenizde yarar var Başak burcu.

Bu zamana kadar hep helal işler yapmışsınız ve yeterince başarılı olmadığınızı düşünüyorsanız vazgeçin, çünkü başarılı olma olasılığınız oldukça yüksek. Oldukça zekisiniz ama her şeyi de eleştirmeyi bırakmanız gerekir. Bu durum çevrenizdekilerle aranızı açabilir.

Soğuk havalar pek size göre değil, klimalı ortamlardan uzak durun. Baş ya da diş ağrısı çekebilirsiz, sinirli olmanız da sinir sisteminizi yıpratabilir. Hayırlı gününüz Çarşamba günü ve erken saatler. Salı günü hiçbir işe başlamayın.

Terazi Burcu ( 23 Eylül- 22 Ekim)

Çalışkan bir yapınız var. Aksiliklere karşı hiç tahammülünüz yok. Bu hafta aşk hayatınız biraz sorunlu olacak. Basit durumları bile kendinize dert edineceksiniz. Sinirli olmayı bir kenara bırakın ve öfkenizi kontrol altına almaya çalışın. Bir işe başlayacaksanız hayırlı gününüz Cuma sabahı. Cuma sabahı erken saatlerde işlerinizi hallettiğinizde hayrını göreceksiniz. Cumartesi günü, insanlarla iletişim sıkıntısı yaşama olasılığınız yüksek.

İşlerinizin yolunda gitmediğini düşünüyorsanız, biraz sabırlı olmanız gerekecek. Tüm zorluklar gelip geçici. Önemli kararlar almanız gerekebilir, bu dönemlerde iyice düşünmeden adım atmayın. Evde kaldığınız sürece kendinizi oyalayacak ve üretebileceğiniz hobilere yönelmeniz iyi olacaktır. Erkekler için kas ve böbrek rahatsızlıklarına dikkat. Doktora görünmenizde fayda var.

Akrep Burcu ( 23 Ekim- 21 Kasım)

Akrep burçları için zor bir hafta olsa da, hafta içerisinde yeni projeler ve iş teklifleri günden konunuzu oluşturabilir. İyi düşünün, kendinize plan program yapın ve öyle hareket edin. Bu şekilde yapacağınız her işte başarılı olma olasılığınız çok yüksek. Zekânızı kullanın.

Saygısızlığa ve haksızlığa tahammülünüz yok. Çevrenizle ilgili birkaç problemle karşılaşabilirsiniz ve bunun sorumluluğu sizin üstünüze kalabilir. Akıllıca hareket ettiğiniz takdirde bu sorunlara da çözüm bulabilirsiniz.

Akrep burcu insanı genel olarak küllerinden doğma yeteneğine sahip. Bu yüzden dibe vurduğunuzu düşündüğünüz anda kendinize çıkış bulabilirsiniz. Evde bulunduğunuz sürece yazarlık yeteneğinizi kullanmanız önerilir. Bir işe başlayacağınız zaman Salı günlerini tercih edin. Hayır getirecektir.

Yay Burcu( 22 Kasım- 21 Aralık)

Hayatındaki her şeye endişe etmeme huyunu bu haftada ön plana çıkartabilirsin. İştahınız kuvvetli ama rahatsızlık yaşamanız önemli. Biraz yediklerinize dikkat etmelisiniz. Temiz kalplisiniz, cömertsinizde. İyi niyetinizden, kalbinizin temizliğinden yararlanıp sizi kullanmaya çalışanlara dikkat. Tanımadığınız insanlara karşı bile yardımseversiniz. Ancak bu hafta biraz daha dikkatli olmalısınız.

Sinir rahatsızlıklarına karşı meyillisiniz bu yüzden sizi sıkıntıya sokacak durumlara ve kişilere karşı dikkatli olun. Disiplinli çalışmanızın ödüllerini alacağınız günlere yaklaşıyorsunuz, çalışmayı bırakmamanız gerekiyor. Sürekli çalışmanın getirdiği ayak ağrıları olabilir. Dinlenerek çalışmanızda yarar var. Çoğunlukla emeklerinizin karşılığını alıyorsunuz. Bu hafta içerisinde yapmak istedikleriniz işler için acele etmeden temkinli hareket ederseniz, başarılı olacaksınız sevgili Yay burçları .

Bir işe başlayacağınız zaman Perşembe günü başlamanız önerilir ve Salı günü yeni bir işe başlamamaya özen gösterin.

Oğlak Burcu( 22 Aralık- 21 Ocak)

 

Kısmetli bir haftadasınız Oğlak burçları. Hediye alma olasılığınız yüksek. Bazı yanlış anlaşmalar yaşansa da hafta sonuna doğru bu yanlış anlaşmalar düzelecek. İletişim kurduğunuz insanlara karşı açık olun. Net tavrınızı ortaya koymanız önemlidir. İçinize sinmeyen işlerden uzak durmanız gerekir.

Özel yaşantınızda soğuk ve ağır hareketli olsanız da, iş hayatınızda bunun aksine güler yüzlü olmanız işinize olumlu yansıyacak. Hayırlı ve bereketli kazançlar elde edebilirsiniz. Aslında rızkınız bol. Cumartesi ve Çarşamba günü başlayacağınız her işte hayırlı sonuçlanacaktır. Perşembe günleri yeni bir işe başlamanız uygun olmayacaktır.

Kova burcu( 22 Ocak- 19 Şubat)

Kova burcu için pek kolay bir hafta olmayacak. İşlerinizde zorluk yaşayabilirsiniz, bu süreçte sakin kalmanızda yarar var. Takıntılı durumlarda kalmamaya özen gösterin. Aceleci davranmayın ve temkinli adımlarla hareket edin.

Temiz kalpli ve mütevazısiniz. Kızgınlığınız fazla sürmüyor. Kendi kişiliğinize uyan işleri yapmaya özen gösterdiğinizde, hem bu hafta hem de daha sonraları daha huzurlu olacaksınız. Bu arada, mümkün olduğunca güneşli ve havadar ortamda kalmaya çalışın. Evden çıkamama durumunuz varsa da balkonunuzu kullanın ya da cam açıp, havadar ortamda olmaya özen gösterin. Hafif gıdalar tüketmeye özen gösterin. Bir işe başlama gününüz ya da bir başlangıç yapma gününüz ise cumartesi. İyi değerlendirin.

 

Balık Burcu( 20 Şubat- 20 Mart)

 

Balık burçları bu hafta duygularında dalgalanmalar yaşayabilir. Sinirli ve aceleci davranmayın, daha çok aksilikler yaşayabilirsiniz. Bu hafta sizin için en kolay gün Cuma. Pazartesi ve cumartesi günleri hiçbir yeni işe başlamamanız önemlidir. Hayır görmezsiniz. En iyisi Salı ve Perşembe günlerini tercih edin. Hayırlı günleriniz bu günlerdir.

Hatalara açık olabileceğiniz bir hafta. Duygusal kararlar alacaksanız, acele etmeyin, iyice düşünmeniz yararınıza olacaktır. Nisan ayı size pek yaramamış ama mayıs ayında atacağınız adımlar hayırlı olabilir. Tüccarlık işi yapıyorsanız başarılı olabilirsiniz. Balık burcu kadınları müsriflik yapmayı bırakmanızı öneririz bu hafta boyunca. Yeni bir işe başlayacaksanız ya da hayatınızla ilgili bir yenilik yapacaksanız, Perşembe günü hayırlı gününüz.

Güzel ve mutlu bir hafta geçirmeniz dileğiyle.

Etiketler

Dağınık Blog

DaginikBlog.com Bir makale ve Haftalık Burç Yorum sitesidir. Güncel ve yararlı konular hakkında bilgiler edinebileceğiniz , çeşitli makaleler okuyabileceğiniz bir blog sitesidir. Sitemizdeki bütün içerikler bilgilendirme ve gündelik hayatı kolaylaştırmaya yöneliktir.Makale , köşe yazıları ve Burç yorumlarımız işinin ehli Profesyoneller tarafından hazırlanmıştır. daginikblog.com ailesi olarak teşekkür ederiz.

İlgili Makaleler

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı