Burç Yorumları

İkizler Burcu Özellikleri

İkizler Burcu ( 22 MAYIS - 21 HAZİRAN )

Yönetici Gezegeni: Merkür

Elementi: Hava

Niteliği: Değişken

Uğurlu Sayısı: 5

Uğurlu Günü: Çarşamba

Uğurlu Taşı: Akik

Uğurlu Rengi: Sarı ve Tonları

Tarottaki Yeri: Aşıklar

Kıymetli Madeni: Cıva

21 Mayıs ve 21 Haziran Arası

 İKİZLER KADINI: Bu burcun kadını oldukça mantıksal davranmayı sever. Değişken yapısından dolayı onu tamamen elde tutmak zor olabilir. İkizler kadınının hayatında yer alacak kişinin onun bu ani değişen ruh haline ve kararlarına alışması gerekir. Hareketli ve eğlenceli bir yönü vardır. Aynı zamanda kimseye belli etmediği ve göstermediği gizli bir karanlık tarafı bulunur. Dertli olsa bile bunu insanlara açmayı tercih etmez. Konuşkan bir yapıya sahiptir. Gezmeyi ve arkadaşlarıyla vakit geçirmeyi sever.

Mantığı her zaman duygularının önündedir.

 İkizler burcu kadını bazen çapkın davranışlarda bulunabilir. Hayatına farklı kişiler girebilir. Flört etmekten keyif alan bu burcun kadını tartışma esnasında tartışma konusundan apayrı şeyler düşünüyor olabilir. Hemen her gün farklı bir kadın gibi olabilir. Havai ve kafasında kavak yelleri esen ikizler kadını, her konu hakkında bilgi sahibi olmayı sever. Fakat bu bilgilerin çoğu yüzeyseldir. Çalışmaya üşenmezler ve birikim yapabilirler. Hedefleri vardır. Zaman zaman oldukça güç elde tutulan ve zor bir kadın olabilirler. Karmaşık olaylar içerisine girebilirler. Bu onların meraklı olmaları ve bilgi edinme isteği duymalarından kaynaklıdır. Her hangi bir ortamda muhakkak adı geçer. Kin duygusu yoktur. Birine karşı hisleri ciddi anlamda kırılmadığı müddetçe çok çabuk değişebilir. Aynı anda birden fazla konuyu düşünebilir ve pratik bir yapıya sahiptirler.

 

 İKİZLER ERKEĞİ: Kadınından ziyade ikizler erkeği daha az konuşur. Çalışmak konusunda en az ikizler kadını kadar özverilidirler. Eğlenceli ve arkadaş canlısı bir kişiliği vardır. Aşk hayatı hakkında kendisi bile ne yaptığına anlam veremez. Çok sevdiği birinden bir anda uzaklaşabilir, daha sonra bir msjla geri dönebilir. Flört etmeyi sever. Eğer aşıksa sessizleşir ve ne yapacağını bilemez. Kolay aşık olmayan ikizler burcu erkeği, aşık olduğu zaman romantik bir adama dönüşebilir.

Mantıklıdır. İleriye dönük güzel kararlar alır hedefler belirler. Fakat değişken yapısı yüzünden sürekli ikileme düşer. Anı anını tutmayabilir. Bir gün içerisinde birden fazla ruh hali değişiklikleri yaşar. İkizler erkeği, kadını kadar pratik değildir. Bazen ne yapacağını şaşırabilir. Biraz eli sıkıdır. Yani başkaları için kolay kolay para harcamaz. Annesine düşkünlüğü vardır. Gezmeyi ve farklı ortamlarda bulunmayı sever. Meraklı ve öğrenmeye açıktır. Sosyal anlamda oldukça aktiftir. Kalabalık seyahatlerden hoşlanırlar. Yalnızlık onlara göre değildir. Geçmişte yaşanan kötü olayları düşünmezler ve sorgulamazlar. Anı yaşamayı tercih ederler. Evde oldukları zaman muhakkak sevdikleri kişiler de onlarla birlikte olur. Yeniliklere açıktır ve bir şeyin monotonlaşmasına fırsat kalmadan sıkılabilirler.

 

 

 

Etiketler

Dağınık Blog

DaginikBlog.com Bir makale ve Haftalık Burç Yorum sitesidir. Güncel ve yararlı konular hakkında bilgiler edinebileceğiniz , çeşitli makaleler okuyabileceğiniz bir blog sitesidir. Sitemizdeki bütün içerikler bilgilendirme ve gündelik hayatı kolaylaştırmaya yöneliktir.Makale , köşe yazıları ve Burç yorumlarımız işinin ehli Profesyoneller tarafından hazırlanmıştır. daginikblog.com ailesi olarak teşekkür ederiz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı