GenelTeknoloji

Netflix Mayıs Ayı Programı

Netflix Mayıs Ayı Programı Son zamanların trend uygulaması Netflix, üyeleriyle Mayıs ayı akışını paylaştı.

Covid-19 olarak bilinen korona virüsünün yaygınlık kazanmasıyla birlikte insanlar evlerde kendilerini izole etmeye devam ediyor. Bununla birlikte; teknoloji ve uygulamaların da değeri bir hayli arttı. Bazı yerlerde sokağa çıkma yasağı da uygulanırken, dünyanın büyük bir bölümünde hayat durma noktasına geldi. Bu eşikte, insanların evde bütün zamanını geçirdiği günlerde Netflix, gibi platformların da artış değerleri görülmekte.

Değerine değer katıp, üye sayısında dünyaya dağılacak şekilde; Türkiye, Avrupa ve Amerika’da milyonlarca arttıran Netflix, Türkiye’den de yüksek oranda ilgi görmektedir. Özellikle Netflix Türkiye yapımı olan ve başrollerini Çağatay Ulusoy’un oynadığı Hakan Muhafız da Türk projesi olarak yer alması ilgiyi arttırmaktadır. Yapılan diğer açıklamalar da göz önüne alındığında Türkiye için daha da farklı projelerin olacağı göz önünde bulundurulmaktadır.

Mayıs ayı dizilerine baktığımızda; Valeria adlı yeni dizi karşımıza çıkmaktadır. Günlerdir merakla beklenen dizinin konusu: İş yerinde ve aile hayatında problemler yaşamakta olan bir yazar kendilerini keşfetmeyi bekleyen 3 tane çok samimiyeti olan dostuna giderek onlardan yardımda bulunur. Ayrıca sizlere hatırlatmakta fayda var Valeria adlı Netflix dizisi uyarlamadır. Elisabet Benavent’in romanından uyarlamadır.

Bir diğer merakla beklenen, fragmanı da yayınlanan dizi ise Hollywood. Tam mayısın ilk günü yayınlanacak olan diziyi sizler için araştırdık. Bizi bir hayali geçmişe götürecek gibi görünen dizinin şimdiden sosyal medya hesaplarında artış görülmekte. Ayrıca bu diziyle de Netflix, içeriğini genişletmeye devam ettiğini bünyesinde daha da farklı projeler barındıracağının direktiflerini verdi. Ryan Murphy, – Lan Brennan ikilisi tarafından organize edilen, bu dizide ikinci dünya savaşı sonrası meydana gelen ve tahminen 1950’li yıllara tekabül eden; Los Angeles ve Hollywood’u çok yetkin bir biçimde ekranlara götürecek gibi duruyor. Şimdiden iyi seyirler.

Bizler de sizin için Netflix sitesini derleyerek Mayıs ayındaki akışı bulduk. Şimdiden keyifli seyirler.

Netflix Mayıs ayı içerikleri! Tam Liste

White Lines (yeni dizi)
Yayın Tarihi: 15 Mayıs

Snowpiercer (yeni dizi)
Yayın Tarihi: Mayıs ortaları

The Eddy (yeni dizi)
Yayın Tarihi: 8 Mayıs

Hollywood (yeni dizi)
Yayın Tarihi: 1 Mayıs

Space Force (yeni dizi)
Yayın Tarihi: 29 Mayıs

All Day and A Nigh (yeni film)
Yayın Tarihi: 1 Mayıs

Seni Seviyorum Aptal (yeni film)
Yayın Tarihi: 15 Mayıs

Dead to Me (2. sezon)
Yayın Tarihi: 8 Mayıs

Into the Night (yeni dizi)
Yayın Tarihi: 1 Mayıs

Medyatik Davalar (yeni belgesel)
Yayın Tarihi: 11 Mayıs

Valeria (yeni dizi)
Yayın Tarihi: 8 Mayıs

Eğlenceli Tarih Dersleri (yeni dizi)
Yayın Tarihi: 22 Mayıs

Working Moms (4. sezon)
Yayın Tarihi: 6 Mayıs

Restaurants on the Edge (2. sezon)
Yayın Tarihi: 8 Mayıs

 

Etiketler

Dağınık Blog

DaginikBlog.com Bir makale ve Haftalık Burç Yorum sitesidir. Güncel ve yararlı konular hakkında bilgiler edinebileceğiniz , çeşitli makaleler okuyabileceğiniz bir blog sitesidir. Sitemizdeki bütün içerikler bilgilendirme ve gündelik hayatı kolaylaştırmaya yöneliktir.Makale , köşe yazıları ve Burç yorumlarımız işinin ehli Profesyoneller tarafından hazırlanmıştır. daginikblog.com ailesi olarak teşekkür ederiz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı