Kadınlar İçin
Trend

Temiz Ciltlerimizin Anahtarı Yüz Yıkama Jelleri

Sevilen ve Faydalı olduğuna inandığımız yüz yıkama jellerinden birkaç tanesini sizler için derledik.

Makyaj ,stres ,hava kirliliği , yediklerimiz derken cildimiz canlılığını kaybediyor. Bu noktada cildimizi misler gibi temizleyip ardından eski canlılığına kavuşturan yüz yıkama jelleri devreye giriyor.

Öncelikle cilt tipimizi bilip ona uygun yüz yıkama jeli kullanmak  altın kuralımız beyler bayanlar . Kuru cildimize yağlı ciltler için olan jelleri kullanıp derimizi gerim gerip pul pul dökmüyoruz ya da yağlı ciltlerimize kuru ciltler için olan jelleri kullanıp parıl parıl güneşin kızı gibi gezmiyoruz . Sizler için sevilen yüz yıkama jelleri derledim. Haydi okuyalım ..

  • La Roche Posay Effaclar

Cildimizi kirden ve fazla yağdan arındırıp tazelik hissi verir.  Cilt ile uyumlu pH’a sahiptir. Yağlı, akneye eğilim gösteren ciltler için geliştirilmiş. Siyah noktaların görünümünü azaltmaya ve parlamayı kontrol altına almaya yardımcı olur. Yağ üretimini azaltmaya yardımcı olur. Cildi yatıştırıcı ve tahriş etmeyen formülüyle benim de vazgeçilmezlerim arasında.

  • La Roche Posay Lipikar Syndet AP+

Hassas, çok kuru ve tahriş olan ciltler için formüllü .Yoğun kuruluk hissini azaltıp atopiye eğilim gösteren cildi yatıştırır .

  • Bioderma Sebium Foaming Jel

Karma ve yağlı ciltler için muhteşem yüz yıkama jellerinden bir diğeridir kendisi .  Cildi derinlemesine temizleyip  ciltte oluşan yağ dengesinin düzenlenmesine yardımcı olur . Parlamayı azaltır . ( La Roche Posay Effacler pahalı derseniz deneyebilirsiniz . )

  • Sebamed Likit Yüz ve Vücut

Cildimizi kurutmadan ve tahriş etmeden nazikçe temizler . Sabun ve alkali içermez . pH 5.5 değeriyle cildin doğal koruyucu tabakasını sağlıklı tutar . Hassas ciltler için özel formül .

  • Bioderma Sensibio Fomaing Jel

Hassas ve nem kaybı yaşayan  cildimizin dostudur . Cildimizi derinlemesine temizlerken nem dengesini sağlamaya yardımcı olur .Tahriş etmez kızarıklık yapmaz .

  • Neutrogena Sivilce Karşıtı Yüz Temizleme Jeli

Cildimizdeki sivilce ve siyah noktalara neden olan yağı ve kiri derinlemesine temizler . Parlamayı önleyerek temizler .

  • Neutrogena Canlandırıcı Yüz Temizleme Jeli

Salisilik asitle cildimizi derinlemesine nüfus ederek siyah nokta oluşmasını azaltmaya yardımcı olur . Pembe greyfurt aromasıyla mis gibi kokarken  sivilce oluşumunu da hızla azaltmaya yardımcı olur .

  • L’oreal Paris Değerli Çiçekler Temizleme Jeli

Kuru ve hassas ciltler için kullanıma uygundur . Muhteşem çiçeksi kokusuyla cildi temizler arındırır  yumuşatır  gözenekleri açarak cildin nefes almasını sağlar .

  • Nivea Auqa Sensation Canlandırıcı Yüz Temizleme Jeli

Cildimizi tahriş etmeden nazikçe temizler .Cildi tazeler ve korur  .

  • Simple Arındırıcı Temizleme Jeli

Sabun parfüm paraben ve alkol içermeyen doğa dostu yüz temizleme jeli. Cildimizi temizlerken yağlı görünümü azaltıp pürüzsüzlük sağlıyor .

 

Bu listedeki ürünler benim ve çevremdeki insanların sürekli kullandığı ve sıklıkla önerdiği ürünlerdir. Kullanıp memnun kaldığımız ürünler.Sizler de kullandığınız ürünleri ve önerilerinizi bizimle paylaşmanızı bekliyoruz 🙂

 

 

 

 

 

 

Etiketler

Dağınık Blog

DaginikBlog.com Bir makale ve Haftalık Burç Yorum sitesidir. Güncel ve yararlı konular hakkında bilgiler edinebileceğiniz , çeşitli makaleler okuyabileceğiniz bir blog sitesidir. Sitemizdeki bütün içerikler bilgilendirme ve gündelik hayatı kolaylaştırmaya yöneliktir.Makale , köşe yazıları ve Burç yorumlarımız işinin ehli Profesyoneller tarafından hazırlanmıştır. daginikblog.com ailesi olarak teşekkür ederiz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı