Burç Yorumları

Terazi Burcu Özellikleri

Terazi Burcu ( 24 Eylül - 23 Ekim )

Yönetici Gezegeni: Venüs

Elementi: Hava

Niteliği: Öncü

Uğurlu Sayısı: 9

Uğurlu Günü: Çarşamba

Uğurlu Rengi: Mavi

Uğurlu Taşı: Zümrüt

Kıymetli Madeni: Bakır

23 Eylül ve 22 Ekim Arası

 TERAZİ BURCU KADINI: Her devirde en temel özelliği olan romantizmle konu olmuştur. Yaşadıkları her ilişkinin karmaşık bir romantizm üzerine kurulu olmasını isterler. Adı üstünde terazi burcu kadını, ruhunun romantizm çölüne keskin zekasını tıpkı bir yaz yağmuru gibi serper ve terazinin kefelerini dengeler. Çok uç noktalarda yaşamaktan pek zevk almazlar. Onlar için her şey kararında ve bir denge içerisinde olmalı. Bir terazi burcu ile iddialaşmamak yerinde bir davranıştır. Çünkü onlar her zaman keskin bıçaklarıyla keserken bir diğer yandan da naif dikişlerini atmayı çok iyi becerirler. Gösterişe düşkünlükleri ile bilinirler. Her türlü şatafat onlar için objedir ve bunu kullanmayı çok iyi bilirler. Hayat, terazi kadını için şov sahnesinden farksızdır ve onlar bu şov sahnesinin kraliçesidirler. Müthiş savaşçılardır. Onlarla iyi vakit geçirmek için en az onlar kadar gösterişli olunmalıdır. Lüks mekanlar vazgeçilmezleri. Onların karşısındaki insandan en önemli beklentileri, onları iyi hazırlanmış organizasyonlara teşvik etmeleridir.

 Terazi burcu kadını özellikleri göz önünde buludurularak ona bir hediye alınacak olursa bu hediyeler, yüksek değerli göze ve tınısıyla kalbe işleyen hediyeler olmalıdır.

TERAZİ BURCU ERKEĞİ: Terazi burcu erkeği için tam bir elitizm düşkünü demek yerinde olacaktır. Terazi genel olarak dengeyi sever. Bu burcun erkeği hayatın üst sınırlarını da zorlamayı sever. Onlar gökyüzünün asi ve eğitilmez kuşlarıdır. Genel itibariyle gösteriş terazi burcu erkeği özellikleri arasında yer alır. Terazi burcu ile iyi vakit geçirmek isterseniz iyi mekanlar tercih etmelisiniz. Kaliteye düşkünlükleri onları bazen içinden çıkılmaz hale getirebilir. Fakat dert etmeyin onlar kaliteli zekalarıyla bu durumun üstesinden gelebilirler. Bu burcun erkeği aynı zamanda tutkulu birer aşıklardır. Öngörüleri denge yetenekleriyle birleştiğinde aklın romantizmi açıkça ortaya çıkar. Bu durum terazi burcu için genel bir özelliktir. Fakat bu burcun erkeğinde bu durum biraz daha baskındır.

Terazi denizleri sever ama ıslak şakalardan pek hoşlanmaz. Eğer bir terazi erkeğine hoşlanmadığı bir şaka yapmaya kalkarsanız onunla başınız büyük bir derde girecektir. Dilinden kurtulamazsınız. Terazi burcu erkeği özellikleri göz önünde bulundurularak onları mutlu etmek istiyorsanız, sade ve saflığı sembolize eden hediyeler vermek yerinde olacaktır.

 

Etiketler

Dağınık Blog

DaginikBlog.com Bir makale ve Haftalık Burç Yorum sitesidir. Güncel ve yararlı konular hakkında bilgiler edinebileceğiniz , çeşitli makaleler okuyabileceğiniz bir blog sitesidir. Sitemizdeki bütün içerikler bilgilendirme ve gündelik hayatı kolaylaştırmaya yöneliktir.Makale , köşe yazıları ve Burç yorumlarımız işinin ehli Profesyoneller tarafından hazırlanmıştır. daginikblog.com ailesi olarak teşekkür ederiz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı